HMF Hyundai Heavy
 
 
-
-
-

EPL / EPM / EPH

Tüm depolama işlemlerinde, dört temel  fonksiyon olduğunu görürüz; bunlar yükleme/boşaltma, taşıma, istifleme ve sipariş toplamadır. Bu fonksiyonların tümü ürün ve hizmetin değerini etkilemezken, maliyetlerini etkilemektedirler. Bunlardan en çok iş gücü gerektiren ise sipariş toplama fonksiyonudur. Bu nedenle, tüm depolama işlemlerinin en pahalısıdır. Aslına bakarsanız, sipariş toplama maliyeti diğer üç depolama işlemi maliyetine göre on kat daha fazla olabilmektedir.

Diğer üç depolama fonksiyonunda hızlı performans maliyete olumlu etkide bulunur, bununla birlikte sipariş toplama işlemindeki performansın maksimum seviyeye çıkarılması maliyetlerin en hızlı ve en etkili azaltmasını sağlar. Bu sebeple şans yerine tasarım bunları elde etmede kilit öneme sahiptir. Bir ürünün raftan alınıp palete yerleştirilmesi, performans iyileştirme koşullarına bağlıdır. Bununla birlikte, ürünlerin bulunduğu konum ve operatörü bu konuma yaklaştırma, sipariş toplama maliyetlerinin azaltılmasında inanılmaz bir etkiye sahip iki ana faktördür.

Sipariş toplama konumuna hızlı ve kolay bir şekilde erişen sipariş toplama makinaları işlerin verimli bir şekilde yapılmasını sağlar. Kendilerine ayrılan zamanı iyi bir şekilde kullanırlar ve böylece maliyetlerin azaltılmasına ciddi anlamda katkıda bulunurlar. Atlet by UniCarriers marka sipariş toplama makinası EPL, size hızlı, ergonomik ve düşük maliyetli sipariş toplama işlemi yapacak şekilde tasarlanmıştır. EPL iki temel konfigürasyonda kullanılabilen ve siparişleri raflardan toplamayı hızlandıran orta seviye sipariş toplama makinasıdır. Atlet by UniCarriers EPL 100 2800 mm ila 3400 mm yüksekliklerinde kolayca sipariş toplamaya olanak sağlar. EPL, toplama sırasında operatöre hızlıca erişim sunarak, sipariş toplamak için gerekli zamanı azaltır ve böylece maliyetleri azaltır ve kârlılığı arttırır.

KORUYUCU TAVAN

Maksimum görünürlük ve güvenli sürüş için ProVision tepe koruyucu ve mast sistemi. 

PRO-ACCESS YAN KAPILAR

Otomatik sensörlü Pro-Access yan kapılar, aracın 1200 mm'den yüksekte kapılar açık şekilde çalışmasını önler.

YAN TARAFA KONUMLANDIRILMIŞ KUMANDA DÜĞMELERİ

Aracın yan tarafına konumlandırılmış kumanda düğmeleri yakın raf aralıklarında hızlı şekilde sipariş toplanmasına yardımcı olur.

OPERATÖR ALGILAMA SENSÖRÜ

Düşük biniş basamağı, operatörün yorulmasını azaltır ve performansı geliştirir. IFOY ödülü adayı Operatör Algılama Sensörü  (DPS) geniş bir alanı kaplar ve operatörü algılayarak kabin etrafında serbestçe dolaşmasına olanak sağlar.

EPL / EPM / EPH
EPL / EPM / EPH
EPL / EPM / EPH
EPL / EPM / EPH
EPL
EPL
EPL
EPL
EPL
EPL
EPL
EPL
 
© Copyright HMF Makina ve Servis San. ve Tic. A.Ş. 2010. Bilgi Toplumu Hizmetleri
Tüm hakları saklıdır.
isder imder
 
HMF Makina Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği üyesidir.