HMF Hyundai Heavy
 
 
-
-
-

PLP

PLP platformlu akülü transpalet. Dayanıklı katlanır operatör platformu ve katlanır koruyucu yan barlara sahip bu transpalet uzun mesafe taşıma işlemlerine ve daha uzun çalışma saatlerine olanak verir.

PLP yoğun vardiya çalışan işletmeler için uygundur.

Bu platformlu akülü transpalet, yükleme/boşaltma, uzun mesafe taşıma işlemleri için uygundur. 5 noktalı şasisi ile en yüksek hızlarda bile üstün denge sunar.

Alçak şasi ayakta meydana gelebilecek  yaralanmalarını önler ve kompakt tasarım aracın dar mekanlarda bile kolayca manevra yapmasını sağlar. Sürtünme Kuvveti teknolojisi ile birlikte beş tekerlekli tasarım, yüksek yanal denge ve mükemmel çekiş sağlar.

Servo direksiyon PLP 200'de opsiyoneldir, fakat PLP 250'de standarttır.

Sabit operatör korumalı platform da opsiyoneldir.

ATC T4 ARAÇ BİLGİSAYARI

Özel PIN kodlu  erişim sadece yetkili operatörlerin aracı çalıştırmasını sağlar. Operasyonel veriler, filonun verimli bir şekilde kullanımını destekler.  Arıza tespitli servis menüsü servis işlemlerinin hızlı ve kolay yapılmasını sağlar. Maksimum çalışma süresi için modüler tasarıma sahiptir ve kullanılan parça sayısı azaltılmıştır.

YÜKSEK PERFORMANS

PLP ağır hizmete uygun yüksek performanslı bir transpalettir. AC motor gücüyle 12 km/saat hıza ulaşır ve böylece yüksek çevrim zamanı ve verim sağlar.

Ayarlanabilir Ergonomik Kumanda Kolu

Kumanda kolu, her durumda rahat taşıma ve kontrol sistemlerinin doğru konumlandığından emin olmak için ergonomik şekilde tasarlanmıştır.

Uzunluğu ayarlanabildiği için tüm operatörlerin ideal sürüş pozisyonunu bulmalarını sağlar.

Servo direksiyon (PLP250 modelinde standarttır), operatör konforuna daha fazla katkı sunmaktadır.

SÜRTÜNME KUVVETİ TEKNOLOJİSİ İLE DENGE

Hidrolik sistem, araç yüklü vaziyetteyken, çatallarda oluşan artmış yükü kompanse ederken bile, yüksek yürüyüş basıncını koruyabilmektedir. Eğimli alanlar ve yüksek hızda dönüşler gibi tüm koşullarda iyi bir çekiş sağlar.

ÇOKLU VARDİYA İMKANI

600Ah'ye kadar arttırılabilen akü kapasitesi uzun çalışma süreleri sağlar. Çoklu vardiyada verimli çalışmalar için, standart olarak sunulan makaralar üzerine yerleştirilmiş akü sayesinde hızlı akü değiştirme sistemi kullanılabilir.

PLP
PLP
PLP
PLP
 
© Copyright HMF Makina ve Servis San. ve Tic. A.Ş. 2010. Bilgi Toplumu Hizmetleri
Tüm hakları saklıdır.
isder imder
 
HMF Makina Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği üyesidir.