HMF Hyundai Heavy
 
 
-
-
-

TERGO® ULS

TERGO® ULS Dar şasili reach truck.

Kompakt Tergo ULS, Unicarriers'ın her ayrıntısında kendini belli eden en çevik ve ekonomik orijinal reach truck’ıdır.

Performans, denge ve güvenilirlik en yüksek talepleri karşılar ve verimlilik ile düşük kullanım ömrü maliyeti sağlar.

Tergo ULS deponuzun verimini ideal maliyetlerle arttırır.

Tergo ULS, 1.400 kg'a kadar olan orta yoğunlukta malzeme taşıma işlemleriniz ve akıllı akü değiştirme sistemi ile 7/24 operasyonlar için ideal çok amaçlı bir araçtır. Yenilikçi ergonomi ve güvenlik teknolojileri farklı operasyonlarda operatörün verimli bir şekilde çalışmasını sağlar.

Üstün manevra kabiliyeti ve dar şasisi (1120 mm genişlik) dar mekânlarda malzeme taşımayı daha da kolay hale getirir.

Bu çevik, sessiz ve güçlü reach truck operatör için üstün bir ortam sağlar.

UniCarriers'in eşsiz mini direksiyon simidinin sunduğu sınıfının lideri ergonomi, sezgisel kontroller ve yenilikçi Pro Vision mast tasarımı ile elde edilen üstün görüş açısı, operatörün daha az ağrı çekmesine ve daha fazla verimli olmasına olanak sağlar.

ASR (Patinaj Azaltma), S3 (Denge Destek Sistemi) ve Ergologic operatör ara yüzü gibi geniş opsiyonel ekipman yelpazesi operatör verimliliğini arttırır.

En üst seviye verimlilik

UniCarriers Tergo'da – ergonomiden performansa her şey – verimlilik sağlamaya yöneliktir.

ULS, Tergo serisinin giriş modeli olmasına rağmen, en yüksek güvenlik standartlarının yanında aynı zamanda daha üst modellerle aynı maliyet tasarrufunu sağlayan ve verimliliği artıran teknoloji ile donatılmıştır.

Tam sönümlü erişim sistemli hassas mast tasarımı, her koşulda mükemmel bir dengeye katkıda bulunur. Mast eğimi ve hassas kaldırma kumandaları, tüm yüksekliklerde yükleme ve istiflemeyi daha da kolaylaştırır.

Mast Tilt Kontrolü (MTC) - Mast Tilt Kontrolü ile donatılmış Tergo reach trucklar, hızlı istiflemeler için mükemmel mast dengesi ile gelişmiş istifleme performansı ve emniyete katkıda bulunur. MTC, hızlı istifleme ve mal alımı için Mast Tilt'li reach trucklar’da mast salınımını % 80'e kadar azaltır.

Dinamik Viraj Kontrolü (DCC) - Sürüş yönünü değiştirmek için kullanılan pedal sayesinde geri veya ileri giderken operatör 3 farklı hidrolik fonksiyonu aynı anda kullanmaya odaklanabilir.

Güçlü 48V AC motor, olağanüstü performans ve – 12,5 km/s hız sunmaktadır. Verimliliği ve güvenliği en üst düzeye çıkarmak için bireysel performans ayarlarının yapılabildiği,  PIN kodlu girişe sahip olan UniCarriers ATC 3 araç bilgisayarı, reach truck'ın her operatörün sürüş becerilerini düzenleme erişimi sağlamaktadır. 250 farklı operatörün,  hızlanma, frenleme ve direksiyon türleri dahil - 180 veya 360 derece - performans ve kişisel ayarları tek tek ayarlanabilir.

Maksimum çalışma zamanı

UniCarriers Tergo reach truck, uzun servis aralıkları baz alınarak servise son derece elverişli olacak şekilde tasarlanmıştır. CAN bus teknolojisine sahip benzersiz UniCarriers Araç Bilgisayarı (ATC3), servis mühendisinin kolay ve hızlı arıza teşhisi ve bakım yapmasını sağlayarak aracın çalışma zamanını maksimum seviyede tutmaktadır.

Tüm UniCarriers depo içi ekipmanlar UniCarriers'in kaliteyi arttıran ve kullanılan parça sayısını sınırlayan özel Modüler Tasarım Konseptine göre tasarlanmaktadır. Bu nedenle, mobil servis mühendislerimiz sınırlı sayıda yedek parça bulundurur ve böylece İlk Seferde Onarım Hızının %95 civarında olmasını sağlar.

%100 size özel

UniCarriers Tergo, hem sizle hem operasyonunuzla ilgilidir.

Tasarım, teknoloji, performanstan servise ve finansmana kadar tüm özellikleri, dünyanın en talepkâr operatörlerinin ihtiyaçlarını ve isteklerini yerine getirmek için tasarlanmıştır.

Çünkü insan ihtiyaçlarını merkeze alarak tasarlanmış teknolojinin insanları iş yerinde daha üretken ve mutlu yaptığını biliyoruz.

UniCarriers Tergo'yu daha da kişileştirmek için özel olarak tasarlanmış çok çeşitli opsiyonlar ve aksesuarlar mevcuttur.

Gelişmiş güvenlik teknolojisi

UniCarriers S3 - Denge Destek Sistemi, sektörde benzersiz bir güvenlik sağlayan teknolojiye sahiptir. S3 teknolojisi, sürüş dengesini her durumda korumak için hızı, direksiyonu, komutları, mast hareketini ve aracın kaldırma yüksekliğini sürekli olarak ölçmektedir. Çatal yükseliği ve hareket yönü göstergesi S3 paketine dahildir.

Yeni Dinamik Viraj Kontrolü DCC, aracın hızı ve operatörün direksiyon simidi hareketleri arasındaki ilişkiyi ayarlayarak viraj dönüşlerinde daha yüksek hıza olanak sağlar. Yüksek seviyedeki yüklerle uğraşırken, Optimize Edilmiş Performans Kontrolü, denge ve güvenliği en üst düzeye çıkarmak için tilt ve erişme hızını uyarlar.

Tergo reach truck'lar ayrıca, özellikle drive-in raflar için tasarlanmış opsiyonel ısıtmalı kabinle, -35 ° C'ye kadar olan soğuk depolar için mükemmel bir çözüm olabilir.

Aktif Patinaj Azaltma Sistemi ASR, – özellikle sürtünmesi az yüzey üzerindeki sürüşlerde güvenliği artırarak yürüyüş tekerleklerinde aşınmayı azaltmaktadır.

Daha iyi operatör performansı için birinci sınıf ergonomik özellikler

Geniş kabin, tamamen operatöre göre tasarlanmıştır. Benzersiz mini direksiyon simidi ve hareketli kolçak, uzun vardiyalarda kol, boyun ve omuz üzerinde minimum zorlanma ile kolay manevra kabiliyeti sağlamaktadır. Koltuk ve kolçaklar, her bir operatöre göre kolayca ayarlanabilmektedir – Yedi farklı parametre ayarı yapılabilmektedir.

ProVision mast tasarımı, yüksek yükleri taşırken görüş ve ergonomiyi de daha iyi hale getirmektedir. Ayrıca alçak biniş basmağı ve ve özel tasarımlı biniş tutamağı sayesinde, aracın içine girmek ve araçtan çıkmak kolay hale gelmiştir.

Farklı markaların reach truckları ile ilgili yapılan karşılaştırmalı ergonomi incelemesi, UniCarriers Tergonun omuz ve boyunda daha az zorlanma yaratarak en ergonomik çalışma pozisyonu sunduğunu ortaya koymuştur. (Chalmers Teknoloji Üniversitesi, 2011)

TERGO® ULS
TERGO® ULS
TERGO® ULS
TERGO® ULS
TERGO® ULS
 
© Copyright HMF Makina ve Servis San. ve Tic. A.Ş. 2010. Bilgi Toplumu Hizmetleri
Tüm hakları saklıdır.
isder imder
 
HMF Makina Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği üyesidir.