HMF Hyundai Heavy
 
 
-
-
-

Değerlerimiz

MÜŞTERİ ODAKLIDIR

Müşterilerimizi iş ortaklarımız olarak görür, ilişkilerimizde kazan-kazan ilkesini benimseriz. Şeffaf, tutarlı, saygılı ve dürüst yaklaşımımızla verdiğimiz sözü tutar, tutamayacağımız sözü vermeyiz.

ÇÖZÜM ODAKLIDIR

Sorunları değil, çözüm yollarını tartışarak, hızlı ancak son derece sağlıklı kararlar alırız. Daima pozitif düşünerek, şirketimizin ve müşterilerimizin işlerini geliştirmelerine destek oluruz.

ETİK VE GÜVENİLİRDİR

Sunduğumuz hizmetin kalitesini sürekli geliştirir ve sağladığımız güçlü servis ağı ile müşterilerimize güven veririz. Etik ve kurumsal değerlerimizi yansıtan yaklaşımımızla markamızın itibarını korumaya özen gösteririz.

DEĞİŞİME ÖNCÜLÜK YAPAR

Değişim olmadan ilerleme olmaz ilkesiyle, daima yenilikçi ve uygulanabilir fikirler yaratırız. Sektördeki yenilik ve değişimleri, hiç vakit kaybetmeden çalışma süreçlerimize yansıtırız.

ESNEK VE UZLAŞMACIDIR

Birbirimize, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize daima saygı gösteririz. Başkalarının fikirlerine saygı duyar, gerektiğinde bakış açımızı değiştirmekten kaçınmayız. Uzlaşmacı tutumlar sergilemek ve farklı yaklaşımlara açık olmak ekip ruhumuzu geliştirir.

GELECEK NESİLLERE SAYGILIDIR

En değerli hedefimiz, ulaştığımız başarıları gelecek nesillere aktararak daimi kılmaktır. İşte bu yüzden, yeni nesillere örnek olacak projeler geliştirmek ve genç beyinleri sektörümüze kazandıracak yatırımlar yapmak, öncelikli sosyal sorumluluğumuzdur.

 
© Copyright HMF Makina ve Servis San. ve Tic. A.Ş. 2010. Bilgi Toplumu Hizmetleri
Tüm hakları saklıdır.
isder imder
 
HMF Makina Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği üyesidir.