HMF Hyundai Heavy
 
 
-
-
-

Yedek Parça

HMF Makine İstanbul Merkez deposu ve 40'a yakın yetkili servis ağı ile Türkiye'nin dört bir yanında ülkemize hizmet eden siz değerli müşterilerimize orijinal yedek parçaların ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Yaklaşık 7000 kalem, 120.000 adet ve 5 milyon dolarlık yedek parça stokumuzla ve %85 lik bulunurluk oranımızla sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktayız.

HMF Makine bünyesinde oluşturulan Servis ve Yedek Parça Web  Sitesi sayesinde yetkili servislerimize ilettiğiniz yedek parça talepleriniz internet aracılığıyla anında HMF Makine'ye iletilmekte ve talebiniz  derhal işleme alınmaktadır.

Maksimum bulunurluk oranını sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için her gün sipariş raporları hazırlanarak, Kore ve Belçika'daki merkez depolara yedek parça siparişleri gönderilmektedir. Yedek parçalar depomuza ulaştığı anda stok girişleri yapılarak ihtiyaç duyan servislerimize sevk edilmesi sağlanır.

Gelişen teknolojiye ayak uydurmak için Yedek Parça departmanımız, stok ve depolama konularındaki gelişmeleri sürekli takip eder ve siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla gerekli alt yapının mevcut sisteme adapte edilmesini sağlamak için çalışmalar yapar.

HMF Makine olarak, makinelerinizden daha iyi verim alabilmeniz ve uzun süre kullanabilmeniz için Orijinal Yedek Parça Kullanımını önemle tavsiye ediyoruz.

 Orjinal Yedek Parça Kullanmanın Avantajları

Katalog, .Adobe Reader formatındadır ve açabilmeniz için Adobe Reader
programı gerekmektedir.

Adobe Reader programını indirmek için tıklayınız.

 

 
© Copyright HMF Makina ve Servis San. ve Tic. A.Ş. 2010. Bilgi Toplumu Hizmetleri
Tüm hakları saklıdır.
isder imder
 
HMF Makina Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği üyesidir.